Yıllardır yapmış çalışmaların neticesi olarak elbette denediğimiz bir sürü virüs programı olmuştur. Hiçbir anın bir öncekiyle aynı olmadığı bir ortamda ve artık ev kullanıcılarının dahi internette aktif olduğu bir yaşam alanı içerisinde bulunmaktayız. Bu noktada işyerlerinin her gün internetten gelen bir sürü zararlı yazılımlarla karşı karşıya olduğu bilinmektedir. Bu konuda çözüm üretmek adına çeşitli antivirüs yazılımları kullanmaktayız. Bunlardan biri de NOD32 ürünleridir. ESET NOD32 Antivirus, ödüllü ThreatSense® motoru sayesinde, virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice internet kaynaklı tehditleri yok etmek için onları tespit eder ve siler.

ThreatSense teknolojisi, birden fazla tehdit algılama yöntemini bir arada kullanarak yeni saldırılara karşı en etkin korumayı sağlar. Ve ThreatSense akıllıdır, sezgisel tarama yapan rakiplerine oranla oldukça az sayıda yanlış alarm verir.
Diğer AV Şirketlerinin kaçırdığı malwareleri bulur. Bu zararlı yazılımlardan korunmak gerekli refleksleri geliştirir
ESET NOD32 o kadar hızlıdır ki, varlığını dahi fark etmezsiniz. Derinlemesine disk taraması gibi yoğun disk aktivitesi gerektiren durumlarda dahi arka planda sessizce çalışır. Bu arada siz gönül rahatlığı ile işinizi yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir